KONU"Tuvalet eğitimi"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan KONU\"Tuvalet eğitimi\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,137 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KONU\"Tuvalet eğitimi\"
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl alısacaklar bilmiyorum kuzum ya benim kız da temmuz da 3 oluyor tuvalete götürürüm her saat ama orda yapmaz gelir beze yapar tuvalete gidelim diyorum hayır diyor gelmek istemiyor
Benimkide canım tuvaletten çıkıyorduk beş dk geçmeden altına yapıyordu 🥺🥺artık kafayı yiyecek duruma geldim ya kukulinin beze bay bay şarkısını bile açınca bağırıyor anneee kapat bunu istemiyorum diyo🥴🙄🥺ya bizim komşumuz alt katimizda oturuyor çocuk doktoru ona danıştım kendi kizida üç yaşında halen bezli diyor kaç kere denedik bı ay bile fark ediyor dedi şu an demekki kendini hazır hissetmiyo 🤦🤷 bırak dedi biraz daha bekle yine denersin biz kaç defa deneyip pes ettik dedi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimkide canım tuvaletten çıkıyorduk beş dk geçmeden altına yapıyordu 🥺🥺artık kafayı yiyecek duruma geldim ya kukulinin beze bay bay şarkısını bile açınca bağırıyor anneee kapat bunu istemiyorum diyo🥴🙄🥺ya bizim komşumuz alt katimizda oturuyor çocuk doktoru ona danıştım kendi kizida üç yaşında halen bezli diyor kaç kere denedik bı ay bile fark ediyor dedi şu an demekki kendini hazır hissetmiyo 🤦🤷 bırak dedi biraz daha bekle yine denersin biz kaç defa deneyip pes ettik dedi
İnşallah en kısa sürede alışılar kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar